biuro@eccoteam.pl
+48 508-864-522
Zbiorniki PP
W nasze ofercie znaleźć można 3 rodzaje wysokiej jakości zbiorników wykonywanych w technologii wysokotemperaturowego rotomouldingu
WYSOKOTEMPERATUROWY ROTOMOULDING - jedna z najnowszych technologii pozwalająca na tworzenie zbiorników o równej grubości ścianek w każdym ich punkcie. Zbiorniki są jednolite, nie posiadają spawów, przez co prawdopodobieństwo ich rozszczelnienia jest ograniczone do minimum.
Jednocześnie materiał, z jakich zbiorniki są wykonane, to wysokiej jakości granulat polipropylenowy bez domieszek wypełniaczy. W technologii specjalnie zastosowano biały polipropyten ponieważ jako jedyny, nie pozwala na stosowanie gorszych gatunkowo granulatów kolorowych ( czarny, czy zielony), jako domieszek.
Dodoatkowym atutem zbiorników jest ich masa. Zbiorniki po prostu są cięższe, gdyż nie oszczędza się tutaj na ilości materiału. Protucent gwarantuje minimalną grubość ścianki na poziomie 8mm, przy czym w 95% grubość ścianki wynosi 12mm. Zborniki stanowią grupę najmocniejszych zbiorników dostępnych na polskim rynku.
Zbiorniki występują w trzech wersjach:
PIONOWE - o pojemnościach 1000l - 4000l
Ich zaletą jest płaskie dno, dzięki któremu łatow można je ustawiać w procesach technologicznych.
Często znajduja zastosowanie jako:
Zbiorniki są dostępne w następujących pojemnościach:
1000l, 2000l, 3000l oraz 4000l.
ZBIORNIKI POZIOME O POJEMNOŚCIACH: 2000l - 6200L.
Najczęściej znajdiują zastosowanie, jako zbiorniki wody deszczowej w gruncie ciężkim, gliniastym lub przy konieczności posadowienia na więszej głębokości ( zbiorniki marketowe pozwalają na posadowienie maksymalnie 50 cm poniżej gruntu).
Zbiorniki są dostępne w nastepujących pojemnościach:
2000l, 3000l , 3200l, 4200l, 5200l oraz 6 200l.
Do zbiorników dostępne są nadbudowy o wymiarach:
h = 20 cm
h = 30 cm
h = 56 cm
ZBIORNIK NA WYSOKI POZIOM WÓD GRUNTOWYCH 3150L
Ostatnią grupę zbiorników staowi wyjątkowo mocny zbiornik przystosowany do wysokiego poziomu wód gruntowych.
Posiada on kształt amerykańskiego pączka, a otwór wewnątrz pozwala na dokotwiczenie go w gruncie w razie bardzo złych warunków.
Zbiornik posiada bardzo wiele miejsc - punktów technolgicznych, gdzie można dononywać otworów wlotowych lub wylotowych. Pozwala to łączyć zbiorniki szeregowo tworząc duże pojemności ogólne podziemne.
Zbiorniki PP i PE w technologii płytowej. |
Opis tchnologii już w najbliższym czasie.
|